KRYOTERAPIE

DRUHY KRYOTERAPIE

CELOTĚLOVÁ

Udělejte něco pro své tělo a nechte se celkově zchladit. Celotělová kryoterapie působí na celý organismus najednou a má rozsáhlé benefity.

LOKÁLNÍ

Celotělovou proceduru je možné doplnit i o lokální, která se zaměřuje na jednu konkrétní oblast a pomáhá řešit akutní lokální problémy.

OBLIČEJOVÁ

Omlazení a rozjasnění pleti, redukce vrásek a další. To vše jsou výhody obličejové kryoterapie, která díky chladu pomáhá produkovat kolagen.

S ČÍM KRYOTERAPIE POMŮŽE?

Trápí Vás bolesti kloubů nebo zad, záněty kloubů, problémy s pohyblivostí, záněty šlach nebo další problémy s pohybovým aparátem?

Trápí Vás pooperační bolesti, natažený nebo natržený sval nebo úpon, bolesti zlomenin nebo „houser“?

Trápí Vás atopický ekzém, lupénka, akné, vyrážka, opary nebo jiné kožní problémy?

Trápí Vás svalová únava, záněty šlach, svalový tonus nebo napětí, otoky a další?

Trápí Vás bolesti kloubů nebo zad, bolesti svalů, bolesti zubů nebo pooperační bolesti?

Trápí Vás nadváha, deprese, slabá imunita nebo autoimunitní onemocnění?

PŘÍBĚHY NAŠICH KLIENTŮ,
KTERÝM KRYOTERAPIE POMOHLA

“Léta mě trápilo revma a bolesti kloubů. Na kryoterapii jsem narazil nedávno a vyzkoušel jsem první vstup do kryokomory zdarma. Překvapivě byla celá procedura příjemnější než jsem čekal. Ze začátku jsem se trochu bál, ale velice příjemný personál mě ujistil, že mě bude celou dobu kontrolovat a kdyby mi bylo cokoliv nepříjemné, tak mohu skončit dříve. Nakonec to vůbec nebylo nutné a vydržel jsem celé tři minuty i na poprvé. Od té doby jsem byl v kryokomoře více než 15x a velice mi to pomohlo od celkových bolestí. Kryokomoru kombinuji i s lokální kryoterapií kolen, která mě nejvíce bolela. Jsem nad míru spokojený a tak pozitivní výsledky jsem ani nečekal. Mohu pouze doporučit!”
Karel
“V lednu jsem byla na operaci kyčle a i když šla ze začátku rekonvalescence podle plánu, vše bylo bolestivé a zdlouhavé. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet lokální kryoterapii, aby se vše rychleji hojilo a kyčel mě tolik nebolela. Nejdříve jsem si říkala, že vyzkouším pět ošetření a uvidím. Již po prvním chlazení mě kyčel bolela výrazně méně a po pátém ošetření jsem se rozhodla, že budu chodit dokud nebude kyčel zcela pohyblivá. Nakonec jsem se rozhodla kombinovat lokální kryoterapii i s tou celotělovou. Musím říci, že vše bylo lepší než jsem očekávala. Díky kryoterapii jsem po dobu rekonvalescence neměla skoro žádné bolesti a kyčel je nyní již plně pohyblivá a to podstatně dříve než mi řekli v nemocnici.”
Jarmila
“Několik měsíců mě trápil atopický ekzém na obličeji. Zkoušela jsem různé krémy a mastičky, ale nic moc nepomáhalo. Měla jsem i předepsané kortikoidy, ale ty vždy zabrali jen dočasně. Už jsem nevěděla co s tím budu dělat, ale potom mi kamarád řekl o kryoterapii, kterou využívá k regeneraci a že existuje i obličejová, která by mi mohla pomoci. Řekla jsem si, že to vyzkouším, protože nic jiného nepomohlo. Už po první aplikaci mě ekzém méně svědil. Zkusila jsem tedy nejprve 5 obličejových terapií, ale když jsem viděla, že už po čtvrté aplikaci se vše výrazně lepší, chtěla jsem pokračovat. Nakonec jsem využila 16 ošetření a ekzému, který mě dlouho obtěžoval, jsem se úplně zbavila. Narozdíl od léčby krémy se ekzém zatím vůbec nevrací. Jsem nadšená a pokud Vás trápí atopický ekzém, určitě vyzkoušejte kryoterapii!”
Jana

OTEVÍRACÍ DOBA

Na kryoterapii není nutné se objednávat ani rezervovat termín. Stačí dorazit kdykoliv v provozní době.

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

OBLIČEJOVÁ KRYOTERAPIE

Prostory je po dohodě možné pronajmout pro kryoterapii i uzavřené společnosti mimo uvedenou otevírací dobu.

KryoRestart
Praha 10 - Hostivař

Pražská 1279/18

Zavolejte nám

Bojíte se, že Vám kryoterapie nebude vyhovovat?
Proto Vám na vyzkoušení věnujeme jeden vstup ZDARMA!

Věříme, že to vydržíte a že Vám ošetření chladem opravdu pomůže.

Netvrdíme, že jedno ošetření vyřeší Vaše problémy, ale snad Vás alespoň o kryoterapii přesvědčí.