DOTAZY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Na kryoterapii se nemusíte objednávat. Procedura je velmi krátká a průběžně stihneme odbavit velké množství klientů. Můžete přijít kdykoliv v otevírací době studia.

Pro pobyt v kryokomoře budete potřebovat sportovní ponožky nad kotníky, kraťasy, sportovní podprsenku. Kdo se nestydí může navštívit kryokomoru i ve spodním prádle.

Ostatní potřebné věci pro vstup do koryokomory jako jsou rouška, čelenka, rukavice a dřeváky od nás dostanete před samotným vstupem do kryokomory. Pokud jste z těch, kdo šetří životní prostředí, můžete si přinést tyto věci vlastní.

Četnost návštěv do kryokomory je prakticky neomezená. Na začátku je vhodné absolvovat kůru 10 -12 vstupů v krátkém časovém intervalu. Ideálně každý den nebo během 14 dnů. Takto se tělo dostane do stavu, kde se nastartují potřebné ozdravené a regenerační procesy. Poté je vhodné navštěvovat kryokomoru jednou týdně jako udržovací kůru.

Ano, kryoterapii mohou navštěvovat i děti zhruba od 3 let. Menší děti mohou pobýt pouze v předkomoře, kde je -60 °C, starší děti mohou do hlavní kryokomory. Záleží pouze na nich, jak dlouho vydrží, ale mohou klidně využít celé 3 minuty.

Ano, při menstruaci můžete kryoterapii absolvovat. Má pozitivní účinky na tlumení bolesti, proto je návštěva kryokomory v tomto období ženy velmi vhodná.  

laurin-steffens-IVGZ6NsmyBI-unsplash
towfiqu-barbhuiya-oZuBNC-6E2s-unsplash

Ano, kovové protézy nebo umělé klouby nejsou kontraindikací kryoterapie. Nemusíte se tedy ničeho bát.

Pokud jste čerstvě po operaci, pomůže Vám kryoterapie s urychlením hojení, zlepšením pohyblivosti a tlumením bolesti.

Pobyt v kryokomoře je velmi krátký, proto onemocnění typu nachlazení je velmi nepravděpodobné. Obecně se ale doporučuje návštěva kryokomory, pokud je klient zdravý.

Doporučujeme v den, kdy absolvujete kryoterapii do sauny již nechodit. Pro tělo by to byl velký teplotní šok a účinek kryoterapie by se vynuloval. Jinak v den, kdy nejdete na kryoterapii, saunu navštívit můžete.

Ano, můžete, ale je vhodnější podstoupit kryoterapii po cvičení. Kryoterapie pomáhá urychlit svalovou regeneraci a podporuje jejich relaxaci. Celkově tak zlepšuje regeneraci po tréninku.

Po kryoterapii nejsou žádná omezení. Pouze nedoporučujeme návštěvu sauny v ten samý den, v jaký jdete na kryoterapii. Po první návštěvě se může někdy klient cítit unaveně.

Do naší kryokomory mohou najednou až 4 osoby. Pokud přijde skupinka známých nebo kamarádů, samozřejmě půjdete najednou.

S piercingem nebo velmi drobnými šperky do kryokomory můžete jít. Větší a velké šperky doporučujeme sundat.

V kryokomoře doporučujeme vydržet 3 minuty. Pokud ale klient například při první návštěvě dobu 3 minut nevydrží, nic se neděje a opustí kryokomoru i když ostatní v kryokomoře ještě zůstanou. Maximální délka pobytu v kryokomoře jsou 4 minuty.

Čím dříve, tím lépe. Postižená oblast se začne rychleji hojit a uleví se Vám od bolesti. Pokud máte například berle, můžete využít alespoň lokální kryoterapii.

Rychlost účinků kryoterapie je velmi individuální. Někdo pocítí úlevu již například po 5-té proceduře, jiný pociťuje znatelnou změnu až po 10 či 12 procedurách. Záleží, s čím konkrétně klient přijde. Může se jednat o dlouhodobé zranění, úraz či subjektivní pocity. Čím dříve začnete zranění léčit, tím dříve pocítíte úlevu. 

jon-tyson-hhq1Lxtuwd8-unsplash

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
KryoRestart
Praha 10 - Hostivař

Pražská 1279/18

Zavolejte nám

Bojíte se, že Vám kryoterapie nebude vyhovovat?
Proto Vám na vyzkoušení věnujeme jeden vstup ZDARMA!

Věříme, že to vydržíte a že Vám ošetření chladem opravdu pomůže.

Netvrdíme, že jedno ošetření vyřeší Vaše problémy, ale snad Vás alespoň o kryoterapii přesvědčí.