DALŠÍ PROBLÉMY

CO VÁS TRÁPÍ?

Kryoterapie pomáhá zmenšovat otoky sliznic a tak Vás zbaví nepříjemného pocitu při alergické reakci. Úleva je okamžitá.

Kryoterapie pomáhá nastartovat a zrychlovat metabolismus. Procedura za 3 minuty spálí i 500-600 kcal. Kalorický výdej odpovídá tedy až hodině pomalého běhu.

V kryokomoře Vaše tělo spálí i 500-600 kcal. Kryoterapie je tedy vhodným doplněním cvičení a stravovacího režimu s cílem zhubnout. Extrémní chlad pomáhá zrychlovat metabolismus a tak podporuje hubnutí.

Po kryoterapii stejně jako po cvičení se v těle vyplavují hormony (endorfiny), které pomáhají zlepšovat mentální kondici. Kryoterapie Vám může pomoci od stavů úzkosti, deprese nebo nadměrného stresu.

Pravidelná aplikace kryoterapie podporuje produkci bílých krvinek a podporuje činnost imunitního systému. Díky vystavení se extrémnímu chladu můžete předcházet různým onemocněním.

Kryoterapie výrazně podporuje a urychluje léčbu zánětů lokálně i v celém organismu.

Kryoterapie pomáhá omezovat tvorbu zánětu a zmírňovat napadání nervových vláken imunitním systémem. Extrémní chlad také pomáhá uvolňovat svalové napětí a snižovat únavu.

Extrémní chlad pomáhá tělu zbavovat se zánětu a také výrazně tlumí bolestivost způsobenou onemocněním. Kryoterapie zároveň zlepšuje stav pokožky.

Kryoterapie pomáhá ulevovat od bolesti svalů a kloubů, které mohou únavový syndrom doprovázet. Působení chladu má také nabázovaní účinek a pomáhá proti únavě.

Kryoterapie pomáhá tělu se zbavovat zánětu v tkáních, který se s onemocněním spojen. Také Vám zmírňuje bolestivost a uvolňuje svalové napětí.

Kryoterapie Vám může pomoci i při řešení jiných zdravotních problémů. Mráz má pro tělo velké množství benefitů.

JAK VÁM KRYOTERAPIE POMŮŽE S ALERGIEMI?

Kryoterapie má mnoho pozitivních účinků, které Vám pomohou lépe zvládat alergie i jiné zdravotní problémy.

NAŠE DOPORUČENÍ

PRO ŘEŠENÍ DALŠÍCH PROBLÉMŮ

1. CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

Na kožní problémy je nejúčinnější celotělová kryoterapie, která ošetří najednou celý povrch kůže.  Pomáhá také nastartovat hojivé a protizánětlivé procesy v celém organismu a tím snižuje výskyt kožních problémů.

2. LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

V případě kožních problémů je vhodné doplnit celotělovou proceduru i o lokální. Tím docílíte největšího efektu na postiženou oblast a také nejrychlejších výsledků.

3. OPAKOVÁNÍ

Kryoterapie definitivně není jednorázová procedura a jedna aplikace nezajistí dlouhodobé výsledky. Je nutné podstoupit základní kůru minimálně 10 procedur, aby bylo možné pozorovat znatelné zlepšení. Pro nejlepší účinky je vhodné vyčerpat 10 ošetření ideálně za co nejkratší dobu (cca 14 dní).

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ:

PŘÍPRAVA→

Příprava začíná již u Vás doma. S sebou budete potřebovat vyšší ponožky nad kotníky a dále plavky nebo sportovní spodní prádlo. Před komorou je nutné si sundat hodinky, řetízky a další kovové šperky.

Na místě Vám vypůjčíme roušku, čelenku, rukavice a dřeváky. To vše Vám dobu v kryokomoře zpříjemní.

KRYOKOMORA→

Následně Vám vysvětlíme, jak celá procedura a kryokomora funguje. Komora je rozdělena na dvě části: předkomoru a hlavní komoru. Nejprve vstoupíte do předkomory, kde se 20s aklimatizujete a následně jdete do kryokomory, kde se standardně setrvává 3 minuty (max. 4 minuty). Neustále jste také pod dozorem personálu, který Vás procedurou provází.

ROZEHŘÁTÍ→

Když z kryokomory vyjdete, je Vaše tělo a převážně kůže výrazně podchlazená. Je důležité se tedy důsledně prohřát. Hned za kryokomorou máme proto kardiozónu, kde máte k dispozici různé možnosti cvičení na rychlé prokrvení a zahřátí. Stačí i 5-8min cvičení, abyste se dostali opět do správné teploty.

OPAKOVÁNÍ

Kryoterapie definitivně není jednorázová procedura a jedna aplikace nezajistí dlouhodobé výsledky. Je nutné podstoupit základní kůru minimálně 10 procedur, aby bylo možné pozorovat znatelné zlepšení. Pro nejlepší účinky je vhodné vyčerpat 10 vstupů ideálně za co nejkratší dobu (cca 14 dní).

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE JE VHODNÁ PRO VŠECHNY:

Kryoterapie je vhodná téměř pro každého. Je pouze krátký seznam kontraindikací, se kterými není vhodné kryoterapii podstupovat.

 Zobrazit indikace a kontraindikace

OTEVÍRACÍ DOBA

Na kryoterapii není nutné se objednávat ani rezervovat termín. Stačí dorazit kdykoliv v provozní době.

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

OBLIČEJOVÁ KRYOTERAPIE

Prostory je po dohodě možné pronajmout pro kryoterapii i uzavřené společnosti mimo uvedenou otevírací dobu.

KryoRestart
Praha 10 - Hostivař

Pražská 1279/18

Zavolejte nám

Bojíte se, že Vám kryoterapie nebude vyhovovat?
Proto Vám na vyzkoušení věnujeme jeden vstup ZDARMA!

Věříme, že to vydržíte a že Vám ošetření chladem opravdu pomůže.

Netvrdíme, že jedno ošetření vyřeší Vaše problémy, ale snad Vás alespoň o kryoterapii přesvědčí.