ZMÍRNĚNÍ BOLESTI

CO VÁS TRÁPÍ?

Kryoterapie Vám urychlí hojení oblasti po operaci a zmírní bolestivost. Ošetření chladem také pomáhá zlepšovat hybnost, brání tvorbě zánětu a zrychluje hojení jizev.

Rekonvalescenci po operaci může kryoterapie výrazně zkrátit.

Bolesti kloubů jsou nejčastěji způsobeny osteoporózou, artritidou, infekcí nebo úrazem.

Ve všech těchto případech Vám kryoterapie pomůže od bolesti a zároveň podpoří odstranění původního problému, který bolest způsobuje.

Bolesti zad jsou nejčastěji způsobeny svalovým napětím a ztuhlostí, osteoartrózou páteře, ischiasem nebo spondylózou.

Se všemi těmito problémy Vám kryoterapie může pomoci. Zabraňuje tvorbě zánětů a uvolňuje a relaxuje svaly. Zároveň má kryoterapie analgetický efekt, takže Vám uleví od bolesti.

Bolesti svalů jsou nejčastěji způsobeny přetrénováním a nedostatečnou regenerací.

Kryoterapie svaly relaxuje a rychleji regeneruje. Ošetření chladem tak předchází velkému počtu zranění. Kryoterapie zároveň také pomáhá odstraňovat bolestivost svalů.

Kryoterapie Vám pomůže také zmírnit nebo až odstranit bolesti zubů. Je možné zachladit i obličej a tím omezit bolestivost zubů, dásní a čelistí.

Kryoterapie zmírňuje bolestivost obecně a to platí i pro menstruační bolesti. Akutní bolestivost je tedy možné výrazně zmírnit.

Kryoterapie Vám pomůže zmírnit nebo odstranit i jiné bolesti různých částí těla. Ošetření chladem má analgetický efekt a pomáhá odstraňovat nebo předcházet zraněním.

NAŠE DOPORUČENÍ

PRO ZMÍRNĚNÍ BOLESTI

1. CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

Na zmírnění bolesti je nejúčinnější celotělová kryoterapie, která pomáhá nastartovat regenerační a hojivé procesy v celém organismu a omezuje tvorbu zánětů. Zároveň na má několik hodin po proceduře analgetický efekt.

2. LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

V případě problému s velkými klouby, svaly nebo akutním lokálním zraněním je vhodné doplnit celotělovou proceduru i o lokální. Tím docílíte největšího efektu na postiženou oblast a také nejrychlejších výsledků.

3. OPAKOVÁNÍ

Kryoterapie definitivně není jednorázová procedura a jedna aplikace nezajistí dlouhodobé výsledky. Je nutné podstoupit základní kůru minimálně 10 procedur, aby bylo možné pozorovat znatelné zlepšení. Pro nejlepší účinky je vhodné vyčerpat 10 ošetření ideálně za co nejkratší dobu (cca 14 dní).

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ:

PŘÍPRAVA→

Příprava začíná již u Vás doma. S sebou budete potřebovat vyšší ponožky nad kotníky a dále plavky nebo sportovní spodní prádlo. Před komorou je nutné si sundat hodinky, řetízky a další kovové šperky.

Na místě Vám vypůjčíme roušku, čelenku, rukavice a dřeváky. To vše Vám dobu v kryokomoře zpříjemní.

KRYOKOMORA→

Následně Vám vysvětlíme, jak celá procedura a kryokomora funguje. Komora je rozdělena na dvě části: předkomoru a hlavní komoru. Nejprve vstoupíte do předkomory, kde se 20s aklimatizujete a následně jdete do kryokomory, kde se standardně setrvává 3 minuty (max. 4 minuty). Neustále jste také pod dozorem personálu, který Vás procedurou provází.

ROZEHŘÁTÍ→

Když z kryokomory vyjdete, je Vaše tělo a převážně kůže výrazně podchlazená. Je důležité se tedy důsledně prohřát. Hned za kryokomorou máme proto kardiozónu, kde máte k dispozici různé možnosti cvičení na rychlé prokrvení a zahřátí. Stačí i 5-8min cvičení, abyste se dostali opět do správné teploty.

OPAKOVÁNÍ

Kryoterapie definitivně není jednorázová procedura a jedna aplikace nezajistí dlouhodobé výsledky. Je nutné podstoupit základní kůru minimálně 10 procedur, aby bylo možné pozorovat znatelné zlepšení. Pro nejlepší účinky je vhodné vyčerpat 10 vstupů ideálně za co nejkratší dobu (cca 14 dní).

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE JE VHODNÁ PRO VŠECHNY:

Kryoterapie je vhodná téměř pro každého. Je pouze krátký seznam kontraindikací, se kterými není vhodné kryoterapii podstupovat.

 Zobrazit indikace a kontraindikace

OTEVÍRACÍ DOBA

Na kryoterapii není nutné se objednávat ani rezervovat termín. Stačí dorazit kdykoliv v provozní době.

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

OBLIČEJOVÁ KRYOTERAPIE

Prostory je po dohodě možné pronajmout pro kryoterapii i uzavřené společnosti mimo uvedenou otevírací dobu.

KryoRestart
Praha 10 - Hostivař

Pražská 1279/18

Zavolejte nám

Bojíte se, že Vám kryoterapie nebude vyhovovat?
Proto Vám na vyzkoušení věnujeme jeden vstup ZDARMA!

Věříme, že to vydržíte a že Vám ošetření chladem opravdu pomůže.

Netvrdíme, že jedno ošetření vyřeší Vaše problémy, ale snad Vás alespoň o kryoterapii přesvědčí.