PROBLÉMY S POHYBOVÝM APARÁTEM

CO VÁS TRÁPÍ?

Bolesti kloubů jsou nejčastěji způsobeny osteoporózou, artritidou, infekcí nebo úrazem.

Ve všech těchto případech Vám kryoterapie pomůže od bolesti a zároveň podpoří odstranění původního problému, který bolest způsobuje.

Bolesti zad jsou nejčastěji způsobeny svalovým napětím a ztuhlostí, osteoartrózou páteře, ischiasem nebo spondylózou.

Se všemi těmito problémy Vám kryoterapie může pomoci. Zabraňuje tvorbě zánětů a uvolňuje a relaxuje svaly. Zároveň má kryoterapie analgetický efekt, takže Vám uleví od bolesti.

Nejčastější příčinou zánětu kloubů je revmatoidní artritida, osteoartróza, infekce kloubu, lupus, psoriatrická artritida nebo infekční artritida.

Kryoterapie pomáhá omezovat tvorbu zánětů a také může zlepšit projevy autoimunitních onemocnění.

Problémy s loktem, které jsou nejčastěji z hraní tenisu nebo golfu jsou způsobeny zánětem svalových úponů a šlach.

Kryoterapie Vám pomůže zánět odstranit a zároveň zmírnit bolest. Rekonvalescence bude rychlá a brzy můžete opět hrát.

Obecně jsou problémy s pohyblivostí často způsobeny osteoartrózou páteře, revmatoidní artritidou, spondylózou, poranění kloubů, svalů nebo páteře, Parkinsonova choroba nebo roztroušená skleróza.

Kryoterapie Vám pomůže odstranit záněty v kloubech i celém těle a také zlepšuje regeneraci a relaxaci svalů. Ošetření chladem Vám také může pomoci mírnit projevy autoimunitních onemocnění.

Zánět šlach vznikne při přetažení a nedostatečné regeneraci nebo přirozeným stárnutím šlachy.

Kryoterapie pomáhá odstraňovat záněty a urychluje regeneraci. Zároveň působení chladu pomáhá zpomalovat stárnutí.

Blokáda bederní páteře je často způsobena přirozeným stárnutím, přetížením svalů v této oblasti nebo jejich nerovnoměrným napětím. Jednou z příčin může také být zánět nebo osteoartróza.

Kryoterapie Vám pomůže odstranit zánět a zmírnit bolest zad. Také relaxuje a regeneruje svaly a pomáhá zpomalovat stárnutí.

Artritida je způsobena tvorbou zánětlivých buněk, které postupně vedou až k zánětu celého kloubu. Může být virového nebo bakteriálního původu.

Kryoterapie podporuje tlumení zánětu a zároveň díky extrémnímu chladu ničí viry a bakterie. Procedura Vám také uleví od bolesti díky analgetickému efektu.

Kryoterapie Vám může pomoci při léčbě i dalších problémů s pohybovým aparátem. Většina problémů je způsobena přetažením, stárnutím nebo zánětem. Přesně tyto problémy pomáhá kryoterapie zmírňovat nebo zcela odstraňovat.

NAŠE DOPORUČENÍ

PRO ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S POHYBOVÝM APARÁTEM

1. CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

Na problémy s pohybovým aparátem je nejúčinnější celotělová kryoterapie, která pomáhá nastartovat hojivé a regenerační procesy v celém organismu a omezuje tvorbu zánětů.

2. LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

V případě problému s klouby nebo akutním lokálním zraněním je vhodné doplnit celotělovou proceduru i o lokální. Tím docílíte největšího efektu na postiženou oblast a také nejrychlejších výsledků.

3. OPAKOVÁNÍ

Kryoterapie definitivně není jednorázová procedura a jedna aplikace nezajistí dlouhodobé výsledky. Je nutné podstoupit základní kůru minimálně 10 procedur, aby bylo možné pozorovat znatelné zlepšení. Pro nejlepší účinky je vhodné vyčerpat 10 ošetření ideálně za co nejkratší dobu (cca 14 dní).

JAK PROCEDURA PROBÍHÁ:

PŘÍPRAVA→

Příprava začíná již u Vás doma. S sebou budete potřebovat vyšší ponožky nad kotníky a dále plavky nebo sportovní spodní prádlo. Před komorou je nutné si sundat hodinky, řetízky a další kovové šperky.

Na místě Vám vypůjčíme roušku, čelenku, rukavice a dřeváky. To vše Vám dobu v kryokomoře zpříjemní.

KRYOKOMORA→

Následně Vám vysvětlíme, jak celá procedura a kryokomora funguje. Komora je rozdělena na dvě části: předkomoru a hlavní komoru. Nejprve vstoupíte do předkomory, kde se 20s aklimatizujete a následně jdete do kryokomory, kde se standardně setrvává 3 minuty (max. 4 minuty). Neustále jste také pod dozorem personálu, který Vás procedurou provází.

ROZEHŘÁTÍ→

Když z kryokomory vyjdete, je Vaše tělo a převážně kůže výrazně podchlazená. Je důležité se tedy důsledně prohřát. Hned za kryokomorou máme proto kardiozónu, kde máte k dispozici různé možnosti cvičení na rychlé prokrvení a zahřátí. Stačí i 5-8min cvičení, abyste se dostali opět do správné teploty.

OPAKOVÁNÍ

Kryoterapie definitivně není jednorázová procedura a jedna aplikace nezajistí dlouhodobé výsledky. Je nutné podstoupit základní kůru minimálně 10 procedur, aby bylo možné pozorovat znatelné zlepšení. Pro nejlepší účinky je vhodné vyčerpat 10 vstupů ideálně za co nejkratší dobu (cca 14 dní).

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE JE VHODNÁ PRO VŠECHNY:

Kryoterapie je vhodná téměř pro každého. Je pouze krátký seznam kontraindikací, se kterými není vhodné kryoterapii podstupovat.

 Zobrazit indikace a kontraindikace

OTEVÍRACÍ DOBA

Na kryoterapii není nutné se objednávat ani rezervovat termín. Stačí dorazit kdykoliv v provozní době.

CELOTĚLOVÁ KRYOTERAPIE

LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

OBLIČEJOVÁ KRYOTERAPIE

Prostory je po dohodě možné pronajmout pro kryoterapii i uzavřené společnosti mimo uvedenou otevírací dobu.

KryoRestart
Praha 10 - Hostivař

Pražská 1279/18

Zavolejte nám

Bojíte se, že Vám kryoterapie nebude vyhovovat?
Proto Vám na vyzkoušení věnujeme jeden vstup ZDARMA!

Věříme, že to vydržíte a že Vám ošetření chladem opravdu pomůže.

Netvrdíme, že jedno ošetření vyřeší Vaše problémy, ale snad Vás alespoň o kryoterapii přesvědčí.